Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít

Erebos Mix 5ks

Kód: ERM5
| Výrobce: Erebos
-20%

Další varianty

Spicy Dry
  • Dodání do 3 pracovních dní
  • Záruka vrácení peněz do 30 dnů
  • Vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní

Výrobce Erebos

Erebos nemá v Česku ani jinde na světě obdoby. Je to unikát, který si zamilujete už od prvního doušku. Když Matěj Murín a Martin Doležal dostali nápad stvořit Božský nápoj Erebos, byli ještě studenty vysokých škol. Pro věc se tolik zapálili, že zanechali studií a pustili se do bádání. Svou půdu proměnili v alchymistickou laboratoř, odkud se linula vůně bylin a koření do celého domu. Nad studiem herbářů a knih o starověké medicíně strávili mnoho hodin. A vyplatilo se! Když objevili tu nejlepší kombinaci bylin a koření, které dokážou povzbudit organismus a zároveň skvěle chutnají, pustili se do profesionální výroby nápojů. Díky nim si můžete dopřát Erebos kdykoliv se cítíte unavení, potřebujete nakopnout, nebo prostě dostanete chuť na něco dobrého a osvěžujícího.

275,00 Kč
Vaše cena s DPH: 220,00 Kč
275,00 Kč
Dostupnost:
skladem více než 10 kusů
Cena bez DPH:
191,30 Kč
Vaše cena s DPH:
220,00 Kč

NOVÝ EREBOS - NOVÝ KABÁT I CHUŤ, KTERÁ SI TĚ ZÍSKÁ!

Nemůžete se rozhodnout, který drink bude pro vás ten pravý? Vyzkoušejte náš balíček všech produktů.

Nápoje Erebos obsahují výluh z 19 druhů bylin a koření, komplex vitamínů a minerálů a mnoho dalších látek prospěšných pro vaše tělo a to bez jakékoliv chemie a konzervantů.

Nápoje Erebos mají vyváženou a bohatou chuť a jsou čistě českým produktem.

Všechny výrobky Erebos jsou nealkoholické a nesycené a jsou vyráběny louhováním bylin a koření s vysokým obsahem vitamínu C a přírodního kofeinu, proto však nejsou vhodné pro děti mladší 15 let, pro těhotné a kojící ženy.

Před otevřením doporučujeme nápoj protřepat, jelikož dochází k sedimentaci bylin, která však potvrzuje přírodní původ nápoje. Po otevření spotřebujte do 24 hodin a skladujte v suchu a temnu.