Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít

Magická moringa 30g

Kód: VV-21080
| Výrobce: proVitan
-30%

Další varianty

Balení 100g
  • Dodání do 3 pracovních dní
  • Záruka vrácení peněz do 30 dnů
  • Vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní

Výrobce proVitan

Jsme rodinná firma, která se zabývá prodejem a distribucí produktů zdravé výživy. Našim hlavním mottem je, že i zdravé potraviny mohou skvěle chutnat. Proto spolupracujeme pouze s výrobci, jejichž produkty jsou nejen vysoce kvalitní a zdraví prospěšné, ale jsou zároveň něčím unikátní a pochutná si na nich téměř každý.

V naší nabídce najdete i vysoce kvalitní baristické produkty. Především se zaměřujeme na prodej certifikované kosher kávysypaných bio čajů a dochucovacích sirupů. Pro  provozovatele restaurací, kaváren a barů jsme vymysleli způsob, jak snadno a rychle připravit svým hostům nevšední kulinářské zážiteky, pro které se k nim budou rádi vracet. Aby vše fungovalo na nejvyšší možné profesionální úrovni, pořádáme pro naše zákazníky odborná školení v oblasti baristiky a efektivního vedení firmy v oblasti gastronomie.

138,00 Kč
Vaše cena s DPH: 96,60 Kč
138,00 Kč
Dostupnost:
skladem více než 10 kusů
Cena bez DPH:
84,00 Kč
Vaše cena s DPH:
96,60 Kč

Neboli strom života a pramen mládí. Legendární strom Moringa pochází z úpatí Himálaje. Dnes se jeho pěstování dostalo na další kontinenty, jako je Jižní Amerika a Afrika. Vhodné klima a podmínky umožnily kultivaci především v Keni a Tanzanii. V těchto oblastech se listy tohoto vzácného stromu využívají jako zdroj potravy, a to hlavně v obdobích sucha, jelikož obsahují velká množství vitamínů, minerálů a proteinů. Pro tyto skvělé vlastnosti se produkty z Moringy staly velmi oblíbenými i v západním světě.

Příprava čaje:

  • Délka louhování: 5-10 min
  • Počet čajových lžiček na 0,5l: 2
  • Teplota vody: 100°C

Složení: 100% listy z moringy

Doporučujeme

Čajová konvice

Valle Verde

Snadná příprava vašeho sypaného čaje Patentovaná konvice je vyrobena z tepelně odolného potravinářského polykarbonátu. Je velmi praktická a snadno použitelná. Důmyslná záklopka se sítkem...

629,00 Kč

Odměrka čajová 2g nerez

Valle Verde

Čajová lžička z nerezu pro odvážení sypaného čaje.

100,00 Kč

Varná sklenice 400ml

Valle Verde

Sklenice na čaj o objemu 400ml. 

99,00 Kč