Concept ACTIVE SMOOTHIE SM3382

cerveny smoothie maker concept active smoothie sm3382
899 Kč –27 %

Smoothie maker ACTIVE SMOOTHIE SM 3382; Extra jemné, sametové osvěžení; Grip proti vyklouznutí; Speciální víčko s dvojitým těsněním.

  • Set obsahuje mixér + mixovací plastovou nádobu o objemu 570 ml.
Můžeme doručit do:
6.6.2024
899 Kč –27 % 649 Kč / ks 536,36 Kč bez DPH
Skladem

Jediné pootočení

Přesně tak, jen jediné otočení nádobou umístěnou v mixéru Vás dělí od lahodného smoothie, třeba k snídani. Tritanová lahev slouží přímo k mixování, po mixování jednoduše vyměníte nože za víčko a můžete vyrazit. Víčko je navíc vybavené poutkem a speciálním dvojitým těsněním. Nemusíte mít strach, že by se smoothie vylilo třeba do kabelky. Navíc se z lahve perfektně pije třeba během chůze, ale i pohodlně zapadne do držáku nápojů v autě.

Už Vám nevyklouzne

Spěcháte do práce, fitka nebo školy? Vždy s Vámi udrží krok. Lahev mixéru je vybavená protiskluzovým gripem, který Vám zajistí komfort při manipulaci s ní.

Active smoothie SM 3382 se může pochlubit příkonem 500 W. To z něho v jeho kategorii dělá nepřemožitelného siláka. Zaručí Vám neobyčejně jemné, až sametové smoothie, které se bude doslova rozplývat na jazyku. Jelikož díky své síle nenechává žádné kousky surovin, stane se Vaším nepostradatelným pomocníkem například při přípravě dětských kašiček nebo přesnídávek. A hlavně, podstatně rychleji připraví smoothie a tím se vyrovná svým velkým „bratříčkům“.

Výška ( cm ) 23
Délka ( cm ) 11,5
Šířka ( cm ) 20
Kód Kód: SM3382
Jméno značky: Concept
Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Hmotnost: 1.2 kg
Zpět do obchodu